Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
29 postów 25 komentarzy

Jaskółczym piórkiem

Julia M. Jaskólska - filozof, publicystka

PiS ogrywany jak dziecko?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jedyną możliwością powstrzymania Jarosława Kaczyńskiego stało się wpuszczenie go na nowo w „smoleński kanał”.

 Na częściach wraku tupolewa, którym na uroczystości katyńskie leciała delegacja z prezydentem RP Lechem Kaczyńskim, wykryto trotyl i nitroglicerynę. Ta informacja z pierwszej strony wtorkowej „Rzeczpospolitej” wywołała polityczną burzę. Musiała, zważywszy na wagę tragedii z 10 kwietnia 2010 roku dla Polski, postępowanie rządu Donalda Tuska w tej sprawie i oddanie śledztwa stronie rosyjskiej oraz ładunek emocji w społeczeństwie. Lont podpalono, bomba wybuchła. Kto został „trafiony i zatopiony”? Czy Platforma i Tusk? Bynajmniej. Wypadki wtorkowe najbardziej uderzyły w PiS i Jarosława Kaczyńskiego.

„Rzeczpospolita” dotarła do kiosków i, zgodnie z założeniem, rozkręciła się spirala smoleńska. Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński zażądał ustąpienia rządu Tuska. „Zamordowanie 96 osób, w tym prezydenta RP, innych wybitnych przedstawicieli życia publicznego, to jest po prostu niesłychana zbrodnia. I każdy, kto choćby tylko poprzez matactwo, czy poplecznictwo miał z nią cokolwiek wspólnego musi ponieść tego konsekwencje. (…) Żądamy dymisji rządu Donalda Tuska. Nie może być tak, żeby w Polsce rządzili ludzie, którzy w sprawie straszliwej zbrodni mataczyli przez blisko 30 miesięcy” – mówił podkreślając, iż „w żadnym kraju demokratycznym, pół czy ćwierć demokratycznym, w żadnym kraju, który nie jest taką brutalną dyktaturą i to w istocie zewnętrzną, taki rząd nie może trwać. Stracił wszelkie, najmniejsze nawet moralne podstawy do tego, żeby sprawować władzę. W momencie, kiedy on sprawuje władzę, dojście do prawdy procesowej jest radykalnie utrudnione.”
 
Ledwo prezes PiS skończył, głos zabrała warszawska Wojskowa Prokuratura Okręgowa, która zdementowała informacje dziennika, że na zewnątrz i wewnątrz wraku znaleziono ślady materiałów wybuchowych. I w tym momencie PiS przegrał i znalazł się pod ścianą.
 
Po tym jak prokuratorzy ogłosili swoje (a nie ma dowodów, że nie mówią prawdy), prezesowi PiS nie pozostał dłużny premier Tusk. „Nie sposób ułożyć sobie życia w jednym państwie z osobami takimi jak Jarosław Kaczyński”. Potem było jeszcze mocniej: „Jest niedopuszczalne, aby lider opozycji, korzystając z nieścisłego materiału prasowego, wysnuwał wnioski, które dewastują państwo polskie. Nie do zaakceptowania jest formułowanie drastycznych i degradujących polskie życie publiczne oskarżeń pod adresem państwa polskiego. Jest rzeczą niezwykle trudną dla wszystkich urzędników i funkcjonariuszy państwowych, którzy są zaangażowani w sprawę smoleńską, pracować pod ciśnieniem coraz bardziej absurdalnych i radykalnych oskarżeń”.
 
Już na finał redakcja „Rzeczpospolitej” na swojej stronie internetowej opublikowała oświadczenie, stwierdzając m.in.: „pomyliliśmy się pisząc dziś o trotylu i nitroglicerynie. To mogły być te składniki, ale nie musiały”. Wycofała się więc z najmocniejszych tez swojej publikacji. I mimo że autor artykułu Cezary Gmyz w wypowiedzi dla portalu niezalezna.pl podtrzymał informacje zawarte w tekście, to czy nie mamy przypadkiem do czynienia z prowokacją, zakończoną powodzeniem z powodu „gorących głów” w PiS? Dlaczego Jarosław Kaczyński nie poczekał ze swoją konferencją na odniesienie się do tekstu przez wojskowych prokuratorów, tylko wytoczył najcięższe armaty? Naprawdę nie ma doradców, znających się na grze politycznej i grze służb? Przecież nawet dziecko widzi, że zagrano na emocjach lidera PiS i rodzin smoleńskich, które łatwo można było przewidzieć i na tej podstawie ustawić przebieg wydarzeń.
 
Nie wierzę w przypadki. „Rzeczpospolita” nie jest jakimś brukowcem tylko jednym z najważniejszych tytułów na rynku i trudno sobie wyobrazić, by zdecydowała się publikować teksty tego kalibru ot tak sobie, bez informacji źródłowych. Skąd wzięła informacje? Z tego samego źródła co środowa „Gazeta Polska”, która na pierwszej stronie także pisze o trotylu i nitroglicerynie?
 
Jeśli to nie przypadek, to w grę najprawdopodobniej wchodzi prowokacja. A jeśli mówimy o prowokacji, to zważywszy na charakter przecieków na myśl automatycznie przychodzi ręczne sterowanie przez służby specjalne, a w tym konkretnym przypadku operacja pod tytułem „Wsadzenie na konia PiS”.
 
Prawo i Sprawiedliwość w ostatnim czasie skutecznie odpruło przypiętą mu przez salon i mainstream łatkę smoleńskich oszołomów, rozbijających państwo i prowadzących wojnę z demokratycznym „rządem miłości” Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego. Zapowiedź zgłoszenia konstruktywnego wotum nieufności, zgłoszenie kandydatury profesora Piotra Glińskiego na premiera rządu ponadpartyjnego, organizowanie debat poświęconych alternatywnym rozwiązaniom gospodarczym i społecznym z udziałem wybitnych autorytetów, wykazujących brak kompetencji ekipy Tuska do sprawowania władzy – wszystko to doprowadziło do wzrostu poparcia społecznego i wyprzedzenia Platformy w sondażach. Trend dla obozu władzy niebezpieczny i niespodziewany, w zderzeniu z którym platformerscy spece od pijaru, cudów finansowych, „budowania drugiej Irlandii” i „Polski w budowie” stali się całkowicie bezradni. Jedyną możliwością powstrzymania Jarosława Kaczyńskiego stało się wpuszczenie go na nowo w „smoleński kanał”. To się, niestety, udało, nie mówiąc, że przy okazji do mainstreamu wrócili specjaliści od „pancernej brzozy” jak Tomasz Hypki, czy od źle wyszkolonych pilotów nie znających rosyjskiego jak profesor Marek Żylicz. Nie chcę być złym prorokiem, ale wtorek 30 października mógł stać się dniem w którym PiS stracił szansę na przejęcie władzy w Polsce, odsunięcie Platformy i skierowanie śledztwa smoleńskiego na inne tory.
 
Osobną sprawą jest to, czy trotylem i nitrogliceryną nie przykryto medialnie sprawy samobójstwa chorążego Remigiusza Musia, który był jednym z kluczowych świadków wydarzeń na Siewiernym. Czy nie zastosowano podobnego zabiegu jak w październiku 2010, gdy zabiciem Marka Rosiaka, pracownika łódzkiego biura PiS, odsunięto na dalszy plan zabójstwo Eugeniusza Wróbla, wybitnego specjalisty od komputerowego sterowania lotem samolotów, eksperta od krajowych i unijnych przepisów lotniczych, który mógłby merytorycznie podważyć tezy raportu MAK.
 
tekst opublikowany na portalu stefczyk.info

KOMENTARZE

 • @
  Przede wszystkim zmarnowali kolejną ofiarę seryjnego samobójcy.
  Do tego się trzeba było ograniczyć TEGO DNIA. Następnego dnia, a jeszcze lepiej za tydzień JK mógłby powiedzieć co by chciał - nawet to co powiedział. Byłaby inna waga, inny odbiór itd.
  Czyli JK spartolił, mógł mocno przeczołgać PO.
  Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.
  Taka wypowiedź była potrzebna (ale fatalny moment) bo część zwolenników a i część przeciwników uważa, że skoro JK wątpi to zamachu nie było.
  Teraz, paradoksalnie czas działa na korzyść JK, bo niezależnie co będą mówić media, wersja zamachu będzie dalej rosła w siłę. Nawet gdyby zamachu nie było - taka jest natura takich rzeczy.
 • @Autor
  Nie zgadzam się ze stawianą przez wielu komentatorów tezą, że wczorajsza "prowokacja" najbardziej uderzyła w PiS i w samego Kaczyńskiego. Z prostego powodu. Mianowicie gros polskiego społeczeństwa bądź jest przekonana, że w Smoleńsku doszło do zamachu, bądź wersji zamachu nie wyklucza. A to co przekazują prorządowe media głównego ścieku, to co mówią w telewizorze prokuratorzy, POlitycy i pseudo eksperci nie ma już dla nikogo żadnego znaczenia.

  Aby uderzyć w PiS i w Kaczyńskiego należałoby "przewerbować" na swoją (POwską) stronę gros społeczeństwa. A nie oszukujmy się, dziś za PO stoją murem tylko najbardziej zatwardziałe lewackie lemingi, które tezy o zamachu nie przyjmują do wiadomości tylko z jednego powodu: nienawidzą Kaczyńskiego i PiS-u. A ile jest takich lemingów? To zaledwie od 15 do 25 proc. wyborców (twardy elektorat PO i komuchów), czyli co najwyżej 2-3 miliony tzw. polactwa, któremu los Polski i Polaków zwisa i powiewa. I zawsze zwisać będzie!

  Tak więc wczorajszy dzień moim skromnym zdaniem nie miał większego znaczenia. Co prawda wywołał polityczną burzę i zrobił kotłowanie w mediach, ale ludzie mają już ugruntowany pogląd na całą sprawę i żadne medialne wrzutki tego nie zmienią. Zatwardziały leming zawsze będzie lemingiem ślepo zapatrzonym w Słońce Peru, bez względu na dowody i fakty, a mohery i wątpiący (motający się) swój rozum mają i ciemnoty nikt im nie wciśnie...
 • JAKA PROWOKACJA?!
  Kto lansuje tę tezę!? Przecież to nie ustawka, tylko panika...

  http://janpinski.nowyekran.pl/post/78409,dziennikarz-rz-boje-sie-ujawnic-kto-napisal-przeprosiny

  Gmyz nie wycofuje się i nie przeprasza - natomiast boi się powiedzieć, kto przeprasza.

  Czyżby celem NE była walka z PiS? Rozumujcie ludzie samodzielnie!
 • Dodam jeszcze KONIECZNIE:
  "Tymczasem test przeprowadzony przez amerykański National Institute of Justice z udziałem spektrometru Itemiserwykazał zero fałszywych alarmów przy wykrywaniu trotylu (używano do jego „zmylenia” pestycydu 3-metylo-4-nitrofenolu). Producent spektrometru Sabre 5000 chwali się wskaźnikiem fałszywych alarmów poniżej 1 proc. Niemiecki Institut für Umwelttechnologien podaje, że ich przenośny spektrometr ma liczbę fałszywych alarmów poniżej 4 proc."

  http://mirek.nowyekran.pl/post/78446,jak-zly-szelag

  "PED-8800 Pro to urządzenie najnowszej generacji, które służy do
  wykrywania materiałów wybuchowych różnego rodzaju. (...) udało się
  zredukować poziom fałszywych alarmów do zaledwie 1%. "

  http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=7577&Itemid=100
  http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=7578&Itemid=100
 • Istota rzeczy znajduje sie gdzie indziej!
  Dla mnie nie jest wazne, kto kogo zalatwil, kto komu naplul w twarz i jak sie czuje. To takie powielanie bagna.
  To co jest najistotniejsze, to ze przez 30 miesiecy po zamachu nie byly zrobione rzetelne badania na trotyl, nitrogliceryne i tym podobne. Nie zrobily tego prokuratury, piekny Donald do tej pory nie musiel wyjasniac szczegolow "katastrofy", w tym obecnosci srodkow wybuchowych. Minelo 2.5 roku. Piekny premier w ladnym krawaciku drwi z Polakow i robi to do spolki z ruskimi. To co ten typ wyprawia to sa drwiny z naszego panstwa, ciesza sie z tego Ruscy, Niemcy i im podobni.
  Dla mnie eksplozje samolotu nie ulegaja zadnej watpliwosci - od 10.4.10. Widac to na zdjeciach satelitarnych - zamiast krateru od zderzenia - ciemna okragla, niepodluzna plama i rozrzut i zniszczenia wokol na kilkadziesiat/ kilkaset metrow. Jak byla eksplozja to musialy byc srodki wybuchowe. A nie wszystkie materialy eksplodujace zanikaja po wybuchu. Wiec one tam sa. Prokuratura potrzebuje miesiecy na okreslenie czy byly / czy nie byly? niech prok-woje wezma przeszkolonego psa i on im pokaze to NATYCHMIAST!
  Mowienie, kto kumu dokopal a kto nie, powoduje, ze drwiny i chamstwa wladzy uchodza bezkarnie, bo sie temat odwraca.
 • TO WAS LEMINGÓW MATOŁ Z BULEM OGRYWAJĄ JAK DZIECI !!!:)))))
  .
  Julia M. Jaskólska:
  "PiS ogrywany jak dziecko?
  Jedyną możliwością powstrzymania Jarosława Kaczyńskiego stało
  się wpuszczenie go na nowo w „smoleński kanał”.
  ....................
  Nie chcę być złym prorokiem, ale wtorek 30 października mógł stać się
  dniem w którym PiS stracił szansę na przejęcie władzy w Polsce"
  ==============================================

  To typowa lemingowsko-POlszewicka idiotyczna logika odwracająca

  kota ogonem !!!

  Nie spanikowany i przerażony Matoł organizuje narady ze sztabem

  POqurwatorów, i w POspiechu nakazuje złamanemu szelągowi :)) łgać

  jak z nut oraz sam osobiście po chamsku grozi PRZYWÓDCY POLSKIEJ

  OPOZYCJI, ALE

  Kaczyński, który prawidłowo reaguje na upublicznienie

  "przełomowej" informacji w sprawie Zamachu Smoleńskiego

  "traci szansę na przejęcie władzy" !!!!:))))))

  To rozumowanie typu:

  "Naubliżał i nałgał ci squrwysyn a więc ty porządny człowieku

  nie masz szans dochodzić sprawiedliwości przed jakimkolwiek

  sądem :))))"


  PS
  POwyższe lemingowskie bzdety, dyktowane są LEMINGOM

  przez PObożną cichą nadzieję, że Matoł z jego Polszewicką Mafią

  dalej będą ich kopulować na sucho :)) POnieważ jako masochiści

  bardzo to lubią :))))
 • @Zbigniew-Grzymski 13:45:13
  To są pobożne życzenia autorki i innych Pińskich nie mającewiele wspólnego z rzeczywistością, gówno się rozlało i każdy przeciwnik PiSu chce jego strumień skierować na JK, ale jak mawia mój znajomy Czech to se ne uda, galej będą siedzieć na swoich kanapach i gdybać co by było gdyby, w stawie rosły grzyby? Toby się je łowiło na wędkę a nie zbierało w lesie. Pzdr
 • @lancelot 13:57:28
  lancelot:
  ".....To są pobożne życzenia autorki i innych Pińskich nie mającewiele
  wspólnego z rzeczywistością, gówno się rozlało i każdy przeciwnik PiSu
  chce jego strumień skierować na JK, ale jak mawia mój znajomy Czech to se
  ne uda, galej będą siedzieć na swoich kanapach i gdybać co by było gdyby,
  w stawie rosły grzyby? Toby się je łowiło na wędkę a nie zbierało w lesie........"
  ===============================================

  Dokładnie tak jest !!!

  Pzdr
 • Bezpartyjne rządy agentów, masonów, niepolaków dalej są aktualne jako kompromis w układzie pękającym coraz bardziej
  Natomiast wygrana PiS i samodzielne rządy pod tym szyldem nie wchodzą w grę tak naprawdę od 2007 już roku. PiS dał się wtedy ograć, dał się ograć już wcześniej stawiając na Marcinkiewicza, na koalicję z Samoobroną, LPR. Powinni wtedy zrobić wybory i powinni je wygrać na początku 2006 roku.

  Premier Gliński z UW dalej aktualny, nawet bardziej niż 2 dni temu.
 • prokurator
  wyraźnie chciał dać nam do zrozumienia,że mówi co mu kazano. Robił to z takim naruszeniem toku logicznego myślenia, by nam uświadomić, że to wszystko to humbug.Przecież on nie powiedział żę trotylu nie wykryto a jedynie, że jeszcze nie wiedzą, bo szczątków nie badali.
 • otóż wczoraj TUSK w swoim przemowieniu powiedział
  ,,iż nie sposób ułożyć sobie życia w kraju z takim osobnikiem jak JAROSŁAW KACZYŃSKI "ja pytam się GŁOŚNO !!! o jakiej formie ,,UŁOŻENIA" sobie życia myslał lub myśli nadal TUSK ??? już widać że ,,KUPIŁ " sobie wielu ludzi którzy byli wobec niego negatywnie ustosunkowani !!! z całą pewnoscią można to swierdzić bez żadnej omyłki o obecnym prokuratorze4 generalnym panie SEREMECIE ...to juz pewnik potwierdzony przez ludzi z jego otoczenia...czy DONALD TUSK też uważał dotąd że ,,UDA " mu się kupić JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO i PIS i jakoś ułożyć sobie życie w tym posmoleńskim czasie ??? czy DONALD TUSK uważał że jak kupił już całą opozycję oprócz PISu to uda mu się ukryc przeogromne szachrajstwo ,matactwo i kradzież miliardów euro z pomocy unijnej...??? NO JAK panie TUSK ,czy uwazał pan że każdy ma swoją cenę ,a tu masz pan jeden KACZYŃSKI nie dał się kupić i wyciąga na wierzch twoje machloje i głośno protestuje ,zwycięzy DOBRO i PRAWDA ,bo jeśli nawet chwilowo da się coś wcisnąć jeszcze pod dywan ,to i tak to wkrótce wyleżie i będzie krzyczeć 3x głośniej...
 • Co musi się jeszcze wydarzyć, żeby przestano zamieszczać takie wpisy?
  Teraz w obliczu wciąż ujawnianych zatrważających faktów o katastrofie i uwikłaniu w jej zaciemnianie czołowych polityków PO, są jeszcze ludzie, którzy potrafią z czarnego zrobić białe
 • @val 16:00:18
  Tak to wyglada. Chcialoby sie powiedziec, ze calkiem juz bylo cicho i spokojnie, az tu nagle cos ...
  Szkoda, ze pani Jaskulska nie zwrocila uwagi jakim wielkim echem rozniosla sie ta niby plotka po Polsce i ze wywolala do konferencj prasowej samego premiera Donalda T.
  Z tego juz tylko widac, jak sprawa zamachu smolenskiego jest szalenie wazna dla Polakow. Widac tez, ze i wladza tez tak uwaza, choc udaje, ze niby nic sie nie dzieje.
  Reakcja Donalda T. na oskarzenia J. Kaczynskiego nie przeszla obojetnie, tylko byla jak otkniecie chorego miejsca na ciele. Premier przestal sie kontrolowac mowiac, ze nie ma miejsca dla J. Kaczynskiego w tym samym kraju, w ktorym on zyje. Czemoz to by dawal dowod najwyzszego zdenerwowania, jesli wiadomosci nie bylyby prawdziwe?
  A swoja droga, ziemia pali sie pod nogami Donalda T.
  Pozdrawiam
 • Narracja "Rzepy" jest prosta
  Trudno nie oprzeć się twierdzeniu, że prezes PiS zareagował bardzo emocjonalnie...i trudno mu się dziwić. Stracił brata, bratową. Rodziny ofiar także, tym bardziej, że taką hipotezę przyjmuje się także w gronie naukowców. Narracja "Rzepy" jest prosta. To GPC pisze o tym, jak o czymś oczywistym, to normalne, ale "Rzepa"? Gazecie porostu spada nakład i warto czasami rzucić ślepy granat i narobić trochę szumu i huku...
  http://www.gazetaparlamentarna.pl/
 • @Blue butterfly 17:04:25
  Jestem innego zdania. Znaleziono materiały wybuchowe.
 • @Zbigniew-Grzymski 13:45:13
  Szanowny Pan mocno się myli nawet gdyby wybuch miał miejsce a na miejscu znaleziono skrzynkę niezdetonowanego trotylu. To jeżeli nie ma na to dowodów wszelkie dramatyczne gesty to strzelanie sobie w stopę . Blogerzy mogą sobie używać do woli ale politycy powinni mieć chociaż nikłe przesłanki do swoich wystąpień.
  PiS nie jest moim pupilem ale muszę przyznać że w ostatnim czasie zaganiał PO do kąta. Jeden artykuł i powtórka z sytuacji po wyborach prezydenckich.
  Kaczyński chyba naprawdę nie chce wygrać wyborów starczy mu twarde 20 % i ciepła posadka w Sejmie.
 • @Cezary Bialik 17:23:47
  .
  Cezary Bialik:
  ".....Szanowny Pan mocno się myli nawet gdyby wybuch
  miał miejsce a na miejscu znaleziono skrzynkę niezdetonowanego trotylu.
  ..........................
  Kaczyński chyba naprawdę nie chce wygrać wyborów starczy mu
  twarde 20 % i ciepła posadka w Sejmie"
  ===========================================

  To są 3 NIEPRAWDY namolnie POwtarzane przez

  "maskirowszczików", "lemingów" i "wsiowych patriotów" :))))

  A odpowiedzi na nie są następujące:

  1. Zamach nad Smoleńskiem za pomocą zniszczenia trotylem TU154

  jest już udowodniony. Teraz trzeba tylko dojść kto dokonał tej

  zbrodni.

  2. Kaczyński nie tylko chce ale i musi wygrać wybory !! I na pewno

  je wygra !!

  3. Twardy elektorat PIS to nie 20 % ale 30% aktywnych wyborców :))))
 • @Beatrycze 13:08:13
  Cyt.: "...Aby uderzyć w PiS i w Kaczyńskiego należałoby "przewerbować" na swoją (POwską) stronę gros społeczeństwa. A nie oszukujmy się, dziś za PO stoją murem tylko najbardziej zatwardziałe lewackie lemingi, które tezy o zamachu nie przyjmują do wiadomości tylko z jednego powodu: nienawidzą Kaczyńskiego i PiS-u. A ile jest takich lemingów? To zaledwie od 15 do 25 proc. wyborców (twardy elektorat PO i komuchów), czyli co najwyżej 2-3 miliony tzw. polactwa, któremu los Polski i Polaków zwisa i powiewa. I zawsze zwisać będzie!... "

  Pełna zgoda.

  Nienawiść nimi kieruje i dlatego nie chcą przyjmować faktów.
  Czym ta nienawiść jest spowodowana ? Ano, przede wszystkim widmem lustracji.
  Całkiem spora część społeczeństwa, biorąc pod uwagę całe rodziny, pociotków, ect. to potomkowie ubeków, żydobolszewi - zwykłych morderców o spolszczonych na przełomie lat 40/50 nazwiskach.
  To całkiem spory elektorat. Ich ojcowie, matki i dziadkowie, z nadania Stalina "utrwalali" zbrodniczy system po wojnie. Zarówno wtedy jak i dzisiaj, byli i są zawsze uprzywilejowani; najlepsze szkoły, stanowiska i pieniądze - słowem władza.
  To ta część "społeczeństwa" nienawidzi Kaczyńskiego i PIS-u, bo są żywotnie zainteresowani tym, by obecny ich status nie uległ zmianie, by nie było lustracji, a i ich prawdziwe pochodzenie nie ujrzało światła dziennego.
  TO JEST TA NIENAWIŚĆ.
  Powiem więcej, Tuska i PO nie da się odsunąć od władzy inaczej niż poprzez wyjście na ulice.
  Tyle tylko, że nie w wielkich pokojowych manifestacjach.
  To daremne.
  Musi zawrzeć i to na dobre.
  Musi pół Polski stanąć w proteście, w strajkach, bo inaczej po raz kolejny ogłoszą mżawką plucie im w oczy.
 • @Autorka
  "Ledwo prezes PiS skończył, głos zabrała warszawska Wojskowa Prokuratura Okręgowa, która zdementowała informacje dziennika, że na zewnątrz i wewnątrz wraku znaleziono ślady materiałów wybuchowych."

  Jest Pani w mylnym błędzie. Prokuratura NIE ZDEMENTOWAŁA.
 • @Zbigniew-Grzymski 17:45:13
  1 Gdzie są dowody procesowe
  2,3 Myślenie życzeniowe, skoro tak czemu nie widać tego w wynikach wyborczych. Elektorat PiS wydaje się bardziej zdyscyplinowany i zmotywowany
 • @Okowita 17:57:19
  Prokuratura potwierdziła?
 • @Cezary Bialik 17:23:47
  "PiS nie jest moim pupilem ale muszę przyznać że w ostatnim czasie zaganiał PO do kąta."
  I byłoby tak pewnie dalej, gdyby nie to, że prezes tak zareagował na publikację "Rzeczpospolitej", jak sobie polityczni adwersarze życzyli.
 • @Bogdan 16:09:23
  Proszę czytać ze zrozumieniem.
 • @lancelot 13:57:28
  "...każdy przeciwnik PiSu chce jego strumień skierować na JK"

  Nie ten adres, szanowny Panie.
 • @Julia M. Jaskólska 18:38:48
  niech szanowna pani nie bije piany ,no przecież w to co pani próbuje inputować to nawet leming już by nie uwierzył...ta bzdura już była tyle razy powtażana że aż mdło się robi na sam widok tych którzy to usiłują promować ,niech pani sama odpowie ile razy można sie nabierać na ten sam kawał ??? no ile ,dwa ,trzy ??? ATUTAJ ILE RAZY USIŁUJECIE TO WMAWIAĆ ??? DZIESIĄTY ,DWUDZIESTY ??? puknij sie pani w czoło !!!
 • @Julia M. Jaskólska
  Ruskie służby trzymają jednych i drugich na krótkim kiju.
  Jednym i drugim w sondażach urośnie.. w każdym przypadku z innego powodu.
 • @Julia M. Jaskólska 18:39:53
  Niech Pani najpierw napisze ze zrozumieniem
 • @Marek Kajdas 14:45:57
  nie wygraliby ich, wyborów w 2006r,

  to nie PiS dał się ograć, tylko Samoobrona i LPR,

  dały się ograć PiSowi,

  tylko PiS się przeliczył, ogrywając swoje przystawki ograł też zbyt dużo wyborców.
 • @ ALL
  Mistrzostwem zbrodniarza Jaruzelskiego jest to, że on:
  chwycił wszystkich za mordę i posadził do jednego KANCIATEGO stołu!

  A jeszcze większym to mistrzostwem, to że skłócił ich ze sobą w walce o stołki, a na tym traci większość Polski!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31